Evenementen

Activiteiten in Schimmert en algemene evenementen

2018
01-01Kerkbestuur/Parochieraad, nieuwjaarsreceptie Gemeenschapshuis
08-01Gemeente Nuth, nieuwjaarsreceptie Trefcentrum Nuth
Heemkunde, praatavond
09-01en 10-01Taarbreuk, generale repetitie zittingen
11-01Taarbreuk, seniorenzitting
12-01Taarbreuk, zitting
13-01Taarbreuk, zitting met prinsenproclamatie
14-01Taarbreuk, kinderzitting
15-01 Taarbreuk, optochtvergadering Oos Heim
20-01Schutterij, St Sebastiaansfeest
21-01Jeugdfanfare, LBT solistenconcours te Witte Vrouwenveld M'tricht
28-01Taarbreuk, prinsenreceptie
29-01Taarbreuk, nabeschouwing zittingen
03-02Taarbreuk, Auwd Wieverbal Gemeinsjapshoes
08-02Taarbreuk, Jeugdcarnaval Weverke
09-02Taarbreuk, schoolcarnaval Weverke en sleuteloverdracht
10-02KBO, rumpelmiddig
Taarbreuk, Auwd Wieverbal Oud Prinsen Weverke
10-02 t/m 18-02Basisschool, carnavalsvakantie
11-02Taarbreuk, carnavalszondag, H.Mis en taarbrook oplaote
12-02Taarbreuk, carnavalsmaandag optocht
13-02Taarbreuk, carnavalsdinsdag en brook inleveren
14-02Aswoensdag
24 en 25-02Turnvereniging, halve finales LK dames te Horn
26-02Heemkunde, praatavond
02-03Turnvereniging, jaarvergadering
04-03Fanfare, jaarvergadering
11-03Halfvasten, heilhoes
Fanfare, concert te Spaubeek
12-03Heemkunde, praatavond
13-03KBO. Jaarvergadering
16-03 t/m 18-03Jong Nederland, voorjaarsweekend
18-03Schutterij, ledenvergadering
Fanfare, finale solisten LBT 't Gemeinsjpashoes
20-03KBO, paasviering
24-03Stoppenclub, kwajongconcours Oos Heim
25-03Zomertijd, klok 1 uur vooruit
Palmzondag, Fanfare o.a. opluisteren mis
29-03Witte Donderdag
30-03Goede Vrijdag
31-03Paaszaterdag
Fanfare; intern solistenconcours
01-04Paaszondag
02-04Paasmaandag, voorstellen 1e communiekantjes
07-04Toneeluitvoering, premičre
08-04Toneeluitvoering
09-04Heemkunde, praatavond
14-04Toneeluitvoering
15-04Gemengd Kerkelijk Zangkoor, mis kathedraal Roermond
Turnvereniging, finale LK heren te Vaals
Toneeluitvoering
Fanfare, concert Canto Renato
21-04 t/m 06-05Basisschool, mei-vakantie
22-04Jeugdfanfare, Lei Extra solistenconcours te Hulsberg
27-04Jeugdraad, Koningsdag
28-04Onthulling monument kloosterkerkhof s.m.m. Op de Bies
29-04Kunstroute rondje Watertoren
02-05Buurt Klein Haasdal, avondmis Mariakapel
04-05Dodenherdenking
Buurt Op de Bies, avondmis Mariakapel
05-05Nationale Bevrijdingsdag
06-05Trampelkeu, lentewandeltocht
10-05Hemelvaartsdag
13-05Moederdag
14-05Heemkunde, praatavond
20-05Pinksterzondag, 1e communie
21-05Pinkstermaandag, Schutterij Vogelschieten
26-05Schutterij, den plaatsen nieuwe koning
26 en 27-05Turnvereniging, toestelfinales L.K. dames te Heerlen
27-05Kermiszondag; processie buurten Jong en Oud, Kirkeveldsje, Roosebeek, Hoofdstraat
31-05Buurt Gr. Haasdal, kermis Groot Haasdal
02-06Processie Meerssen 06.30 uur; mis 08.30 uur
05-06 t/m 08-06Jeugdraad, wandelvierdaagse
10-06Jeugdkoor Dievanoss, 50 jarig jubileum
Schutterij, bondsfeest Sittard
11-06Heemkunde, praatavond
16-06Turnvereniging, districtfinales dames
17-06Vaderdag
Schutterij, bondsfeest Sweikhuizen
18-06 t/m 22-06KBO, meerdaagse reis
24-06Familie Okkersen, Child Learn marathon
30-06Turnvereniging, finale competitie dames te Kerkrade
30-06 en 01-07Fanfare, jeugdweekend
01-07Schutterij, O.L.S. te Kinrooi België
United WE, fietsen, wandelen, goede doel vanuit Gemeinsjapshoes
06-07Basisschool, laatste schooldag, vakantiemei
07-07 t/m 11-07Jong Nederland, zomerkamp
07-07 t/m 19-08-2018Zomervakantie basisschool
08-07Gemengd Kerkelijk Zangkoor, korentreffen Nuth
09-07Heemkunde, praatavond
15-07Schutterij, ZLF Nieuwstadt
21-07 t/m 12-08Bouwvakvakantie Zuid (advies)
13-08Heemkunde, praatavond
13-08 t/m 17-08Jeugdraad, kindervakantieweek
16-08Buurt Klein Haasdal, St. Rochus, o.a. avondmis
20-08Eerste schooldag basisonderwijs
26-08Schutterij, bondsfeest Vaesrade
02-09Ziekendienst Schimmert, ziekenzondag
Schutterij, bondsfeest Doenrade
09-09Open Monumentendag, thema In Europa
10-09Heemkunde, praatavond
16-09Turnvereniging, sportzondag
30-09 Gemengd Kerkelijk Zangkoor, viering St. Remigius
02-10KBO, gezellige middag
06-10Fanfare, concert Maastrichter Staar
08-10Heemkunde, praatavond
13-10 t/m 21-10Herfstvakantie
14-10Najaarskermis?
16-10Jeugdraad, Deistemit
21-10 Trampelkeu, herfstwandeltocht
27-10Stoppenclub, kwajongconcours Oos Heim
28-10begin wintertijd, klok uur terug
03-11Buurt Groot Haasdal, St. Hubertusviering mis kapel 9.00 uur
Montfortanen, herdenking 11.00 uur
04-11Allerheiligen
Allerzielen 15.00 uur herdenking overledenen
11-11Taarbreuk, opening carnavalsseizoen
12-11Heemkunde, praatavond
17-11Taarbreuk Auwd Prinse, Leedjeskóngkoer
18-11Fanfare, St. Caeciliafeest o.a. mis 11.00 uur
21-11Fusiegemeente Beekdaelen, gemeenteraadsverkiezing
25-11Jeugdraad, intocht Sint Nicolaas
10-12Heemkunde, praatavond
19-12KBO, kerstviering
Collecterooster 2018
januariFanfare donateurskaarten
februariTurnvereniging donateurskaarten
5 mrt - 10 mrtJantje Beton
10 maartFanfare, potgrondactie
12 mrt - 17 mrtAmnesty International Nederland
19 mrt - 24 mrtKerkbestuur, vastenactie
19 mrt - 24 mrtReuma Fonds
2 april - 7 aprilFonds Gehandicaptensport
9 april - 14 aprilHartstichting
17 april -19 aprilJong Nederland, plantjesactie
14 mei - 19 meiLongfonds (Astma Fonds)
21 mei - 26 meiKerkbestuur, inzameling parochieblad
4 juni - 9 juniEpilepsie
25 juni - 30 juniNederlands Rode Kruis
3 sept - 8 septKankerbestrijding
10 sept - 15 septPrinses Beatrix Spierfonds
17 sept - 22 septNierstichting
24sept - 29 septVerstandelijk Gehandicapten
1 okt - 6 oktZiekendienst Schimmert
8 okt - 13 oktBrandwondenstichting
5 nov - 10 novAlzheimer Nederland
26 nov - 1 decKerkbestuur, inzameling parochieblad

Raadpleeg voor de gehele, actuele agenda de website van de betreffende vereniging/instelling.
Zie voor meer informatie over de agenda van de Fanfare en de Drumband ook www.fanfareschimmert.nl.

terug naar overzicht  |  omhoog naar actueel